» Poradna » Web a internet

Internet jde, ale nektere stranky ne

Včera na PC vše fungovalo v pohode, dneska zapnu PC a Youtube se mi nenačte že jsem offline, na netflixu mi to píše "Vaše připojení není soukromé" ... jinak všechny ostatní stránky zatím fungují..(jedu přes kabel) .. na wifi pres mobil mi jde vsechno... je neco co se s tim da delat krom kontaktovani poskytovatele? dekuji

Odpovědi na otázku

Málo informácií. Aký OS? Aký prehliadač? Certifikáty v prehliadači sú platné? Systémový čas je OK?Keďže ti hlási, že nie je súkromné - prehliadač ide cez HTTP a nie HTTPS.

Win 10, Chrome ... pise to ze certifikat neni platny... čas jsem aktualizoval a smazal jsem vsechny udaje o prohlizeni a zatim bez zmeny

Podpora pro okamžité aktualizace důvěryhodných kořenových Windows Root Certificate Program v systému Windowshttps://support.microsoft.com/cs-cz/topic/podpora-pro-o...

zkusím, ale zajímavé je že mi to teď asi 10m fungovalo a poté mi to zase přestalo fungovat

No a je certifikát platný nebo není?Edge Chrome to poví na ikonce zámečku v adresním řádku ...

Jak nainstalovat kořenové certifikáty systému Windows 10https://cs.windows10updater.com/how-install-windows-10-ro...

Ano, zatím to zase funguje a certifikat je platný.... podle mě je to tedy chyba poskytovatele

takto sa chová prehliadač obcas ak sa niekto vrta v pc za A CCleanerom za B Advanced system care alebo dalšou kokotinou na čistenie a zrýchlenie pc. Ak mám pravdu a chyba sa zopakuje tak by som spravil novu inštaciu.

Slehu pika za spravnou odpoved!

To vypadá na MitM situaci.