» Poradna » Windows (a jiné OS)

Internet Explorer 11 a Windows 10

Mám Windows 10, Office 2010, používám IE 11. Po velké podzimní aktualizaci W 10 mi již nefunguje IE 11: Soubor - Odeslat - Odkaz e-mailem, i když mám ve W 10 nastaven Outlook 2010 jako výchozí aplikaci pro E-mail. Poradí mi někdo? Předem děkuji.

Odpovědi na otázku

W10 majú Edge! IE11 (ak tam je) je kvôli spätnej kompatibilite so staršími aplikáciami.Dá sa síce nastaviť - čítaj https://www.zive.cz/poradna/jak-nastavit-ie-1... Za ďalšie - aktualizuj si IE11.

IE 11 je aktualizovaný a postup z odkazu funguje tak, že při pokusu "Nastavit přidružení" se vše vrací na "Nastavení/ Výchozí aplikace", kde je IE11 dávno nastaven jako výchozí. Microsoft zřejmě tvrdě a neslušně nutí uživatele přejít na Edge.

s nějakým normálním prohlížečem to nefunguje taky? IE už odstřelil MS, tak třeba Firefox, Chrome ap. (osobně mám místo Chrome radši Vivaldi).

Vivaldi už bude mít synchronizaci(testovali jí asi rok), takže konečně odpadne zálohování profilu. Ještě počkat na aplikaci pro Android(tu má zatím jen jeden vývojář) a mne to ke spokojenosti stačí.