» Poradna » Programy

Internet Explorer - nefunguje fce ZOBRAZIT ZDROJOVY KOD

Nevite nekdo, co s tim? Proste mne to vzdycky z niceho nic prestane fungovat...  At to zkousim z menu Zobrazit --> Zdrojovy kod nebo pres pravy klik na strance a "Zobrazit zdrojovy kod"...Proste se nic nestane. Nic se nezobrazi - ani chyba.Po preinstalovani Windows to pokazde nejaky cas funguje a pak to opet zacne stavkovat...Vim, ze se to stava vice lidem, ale zatim mne nikdo neporadil...Diky, RuNa.

Odpovědi na otázku

Vymaz Temporary Internet Files v moznostech IE

Supr, díky, už to funguje... Dokonce se neuvěřitelným způsobem zrychlilo načítání stránek ;o)Měl jsem tam v nakešováno kolem 1.1GB, takže to asi IE moc nedával ;o)

V nastaveni velikost docasnych stranek omez. 100MB je az dost