» Poradna » Web a internet

Internet explorer - nebliká kurzor

Dobrý den,mám operační systém windows 10 HOME. Nelíbí se mi na prohlížení internetuprohlížeč Microsoft Edge. Chtěl jsem tedy použít internet explorer verzi 11,kterou Win 10 rovněž mají. Nastavil jsem domovskou stránku "Seznam.Cz".Když chci neco napsat do pole "Vyhledat" tak nemohu, protože v tomto polinebliká kurzor. Zkoušel jsem si nastavit i jiné domovské stránky a je to to samé.Poraďte mi prosím čím to je a jak to udělat abych mohl do pole "Vyhledat"zadat text.Díky moc za odpovědi.M. Lukášek

Odpovědi na otázku

Nešel by screenshot? Moc to z toho dotazu nechápu...

Já jen můžu napsat, že mně při stejném softwaru kurzor všude bliká. Nezmršil jsi desítky nějakým likvidátorem "špehování"?

Ahoj, žádný likvidátor špehování jsem nepoužil.