» Poradna » Web a internet

Internet Explorer - Mizení obrázků

Ahoj, mám problém s mým prohlížečem Internetem Explorerem. Na prohlížeči se mi nezobrazují některé obrázky. Dám si třeba na fórum profilový obrázek a ukáže se na necelou sekundu a zmizí. Mizí mi na stránce i ostatní obrázky. Neví někdo čím to je a jak to vyřešit? Děkuji.

Odpovědi na otázku

Nepoužívej Internet Explorer

Budu si používat co chci. Internet Explorer mi vyhovuje.

Veď používaj - nikto ti to neberie, ale potom sa nesťažuj, že to nefunguje. IE je deravý ako rešeto - darmo vytvorili vylepšenia - IE už nie je super prehliadač.

IE > Možnosti Internetu > Obecné > Historie procházení > Odstranit Dočasné soubory Internetu a Soubory cookieIE > Možnosti Internetu > Upřesnit > Obnovit.

Pořád nic.

Tak buď spokojený s tím, co mermomocí chceš