» Poradna » Počítačové sítě

Internet - v některých hrách se nemohu připojit k serveru

v lolku a pár hrách mam problem... normalne mi funguje internet a každou hru zapnu v pohode ale jak zapnu vehledavani a vybere mi to hru atak se do ní nepřipojím a píše mi to že nejsem připojen k internetu..//Upraven titulek ignorující pravidla:"Pište vždy jednoznačné titulky, nikoli pomozte, dotaz a podobné texty.""Dotazy porušující pravidla mohou být odstraněny."+uzamčen a smazán duplicitní dotaz. Nezakládejte další dotazy na stejný problém. Budou smazány.https://www.zive.cz/poradna/nepripojim-se-do-... //

Odpovědi na otázku

1. Preco vytvaras duplikaty?2. Kontaktoval si poskytovatela internetu, ze mas takyto problem?3. Mas pristup ku svojmu koncovemu zariadeniu (router, firewall) a kontroloval si nastavenia, ci mas na nom dane porty otvorene?4. Kontroloval si na strankach podpory, ci uz niekto dany problem nemal a neriesil?, resp. kontaktoval si podporu vyrobcu danej hry?

Mam to u více her. ano kontkatoval jsem poskytovatele a řekl mi že všechno je v pořádku