» Poradna » Web a internet

Internet - T-Mobile

Zdravím měl bych dotaz.Mám doma internet od T-Mobile za 388 kč / měsíčně (Router na sim-kartu) a chtěl bych první dotaz položit zde na nějaké stránce než se budu ptát třeba u nich. Moc se v tom nevyznám tak děkuji za každou radu.Máme doma dva PC. Stolní a NotebookStolní PC Windows 10 -> 4. Jádro AMD - 4 GB ram DDR3 - 1. GB Grafika NVIDIA -Disk Sata 1 TB.Notebook Windows 7 -> 4x 2.5 Intel Procesor - 8 GB ram (1x8) - 4 GB grafika Nvidia - Disk Sata 1 TB.Hraní her luxusní s internetem.. Stahování také perfektní, prostě super internet, youtube bez problémů ale sledování Online seriálů / filmů se nenačítá nebo se film/serial zadrhává.Kolega z práce má také tento internet a má to úplně stejné jako já. Super internet jen na sledování Filmu a Serialů online je to na prd.Čím to je ? Můžu to nějak z mojí strany ovlivnit ?Děkuji za radu Paagrio

Odpovědi na otázku

Sledovani z jakeho zdroje?

Hlavni dva duvody mohou byt bud pomale pripojeni nebo spatne vyreseny web, na kterem koukas na online serialy. Zmer si rychlost pripojeni napr na http://www.speedtest.net a to Ti asi da odpoved

Tak celkem logicky, asi bude problém na straně webu s těmi seriály, když všechno ostatní šlape, ne? ;) jinak ale internet přes mobilní síť (router se SIM) je obvykle to nejhorší řešení :)

Netflix, HBO Go a pod funguje? Typuji ze problem s plynulosti bude na strane onoho pofiderniho webu prez ktery videa sledujes.

Ping 23 msDownload 19.75 MbpsUpload 5.01 MbpsŠternberk má dobré pokrytí řekl bych.. Těmi online serialy/filmy nemyslím online televize bombuj.euhttp://nikee.nethttps://sledujufilmy.czhttp://www.topgear4fan.cz/topgearoriginal/category/... Tím mi chcete říct že všecky tyto weby jsou zpomalené?Vše na tom internetu jde parádně.. Hry parádni FPS/ping... Stahuji 2.5 Mb/s

A co takhle nejake oficialni VOD sluzby, vidim tu jen vypis nejakych velice pochybnych...

Všechny tyhle weby jsou zlodějské a nikdo ti negarantuje, že budou fungovat.

Dotaz vsak smeroval k tomu, proč tyhle streamovací služby nejedou - nebo velmi špatně, přes internet od tmobile. Já ho mám od včerejška (50/15) a je to stejné, jak píše tazatel. Konkrétně na topserialy.to a bombuj mají videa z openload a streamango. Přes stareho a pomaleho poskytovatele jely, pokud se připojim přes mobilní data od vodafone, tak to taky jede, přes pevný internet od tmobile to nejede ani samo, ani při použití VPN s českou IP. Někde jsem četl, že právě VPN pomůže, ale u mě zatím bohužel ne.

Protože tyhle LTE internety mají spoustu skrytých parametrů jako FUP politiky (i když jsou neomezné), priority atd. Mobilní data jsou něco jiného, tam je žádoucí vyčerpat FUP co nejdříve.

mam ten isty problem. nikdy by som si uz nedal net od t mobilu. filmy serialy nejdu. ich technik ma odpinkal tym, ze rychlost mam, takze oni splnili vše a ze on nemoze za to , ze niektore servry ako openload maju pre t mobile nastavenu mensiu rychlost