» Poradna » Windows (a jiné OS)

Interaktivní PDF po upgrade nefunguje

Jak nastavit otevírání interaktivního formuláře PDF. Po posledním upgrade Windows 10 se otevírá jako PDF, do kterého mohu psát hodnoty. Políčka, do kterých by se měly samy zapisovat výsledky podle nastavených vzorců, jsou nepřístupná.Děkuji za pomoc.Václav Šolc

Odpovědi na otázku

To je snad v pořádku, ne? Soubor PDF se otvírá pro čtení v Adobe Readeru. Políčka s vypočtenými hodnotami jsou nepřístupná, protože tam nemá uživatel co zapisovat.Jak jinak byste si chování interaktivního formuláře představoval?Něco jiného je chování formuláře v programu, který jej vytvořil, např. Adobe Acrobat - pokud formulář chcete editovat.

Možná jsem se nevyjádřil přesně. Do políček, kam mám psát, mohu psát. Ale dříve se mi automaticky vyplnila políčka, která jsou nastavena vzorcem. Tam se však nic neobjeví.

Ten formulář jste vytvořil sám? V jakém programu?A vlastně - v čem se ten PDF soubor po upgradu Windows otevírá?