» Poradna » Programy

Interaktivní myšlenková mapa

Dobrý den, mám problém s vytištěním textu, dostala jsem mapu v tomto provedení, viz. odkaz. https://we.tl/t-A7eejqkj1yPotřebovala bych si celý ten text vytisknout na papír, tisknout mi jdou pouze úseky textu, prosím Vás, neporadil by mi někdo, jak převést tento formát do nějaké podoby, ze které by šel text bez problémů vytisknout? Jsem pouze uživatel, nemám odborné znalosti v programování, proto bych prosila jen co nejjednodušší postup, opravdu by to nešlo nějak převést do jiného provedení...

Odpovědi na otázku

Dejte to někam normálně, bez URL zkracovače.V odkazu vidím nějaké soubory *.html - co vám nejde na webové stránce vytisknout?Pokud je to skutečně myšlenková mapa (Mind Map) a soubor s příponou *.mm, není problém stáhnout k tomu potřebný program - například Freeplanehttps://www.freeplane.org/

Zkusil jsem se na to mrknout - ta menší mapa by šla vytisknout na jeden papír. Ta větší je ale spíš obrovská - takže se opravdu musí tisknout po částech, odhadem tak na 8 A4 na výšku by se mohla vejít. Pokud máte možnost tisku do PDF, tak pak lze z PDF udělat textový export.Problém je v tom, že ty interaktivní mapy už jsou výsledkem exportu z MindManageru, takže je nějak jednoduše nelze dostat do textové podoby.

Tím 'celý text vytisknout na papír' myslíš vytisknout všechny větve rozbalené?