Intel

Zdravim, je Intel Core i5-8400 coffelake vhodny pro hrani her ? Napriklad- FarCry 4,5 atd.... Dekuji predem

Odpovědi na otázku

Pokud k němu nemáš základní desku, grafiku, paměti, disk a zdroj, tak ne.

Pochopitelne mam. Ptam se jen na procesor. Je napriklad lepsi nez klasicka i5 ?

O kolik procent je v cem lepsi ..

O kolik % je Ferrari lepší? Stejně stupidní otázka...i5 je i5, které se akorát mezi sebou liší výkonem, neexistuje nic jako "klasická" a "hyper-moderní"...Na hraní je taky důležitý zbytek PC, ne jenom procesor. Když strčíš i5 ke kancelářské GT 710 bez výkonu, tak budeš mít neskutečně slabší PC na hry, než nějaké Pentium s GTX 1050Ti např. Nejdřív napiš, s jakým dalším procesorem tu i5 porovnáváš nebo ti nikdo neporadí...

Nebuď dilino .. Najdi si k tomu CPU veškeré info.. Jsi línej(nebo totálně tupej) zadat do Google i5-8400 vs jakékoliv jiné CPU i5 starší generace?Zadej Google třeba toto: i5-8400 vs i5-7400 Můžeš zadat i do vyhledavače na YouTube: i5-8400 a k tomu nějakou herní grafiku.. vyjede ti asi milion odkazů na nahraná videa hráčů celého světa.. Můžeš se kochat a slintat jak je libo..

A tou "klasickou i5" myslíš jako co? Ty starší, co mají o 2jádra méně a dnes se prodávají pod označením i3?https://goo.gl/KXx83khttps://www.youtube.com/watchPokud chceš co nejméně kompromisů, kup si i5-8600K nebo i7-8600K a přetaktuj ho na +-5GHz. Pak budeš mít jak vysoký výkon na jádro, tak 6 (12) vláken.

i7-8600K > i7-8700K

Co to je "klasická" a "neklasická" i5?