Intel vs AMD

Co je lepší na hry? Pentium G2130 nebo Athlon II X4 740? Hry jako BF3, možná BF4 na nízké? Díky (grafika dedikovaná, logicky)

Odpovědi na otázku

Určitě intel, lepší dvoujádro než čtyřjádro se stejným výkonem pro hry, které využívají jen 2 jádra. Jejich celkový výkon je stejný... http://cpuboss.com/cpus/Intel-Pentium-G2130-...

Na BF4 oboji na nic .

stačí bohatě na střední detajly...http://games.tiscali.cz/oznameni/doporucene-hardw...

Urcite Intel. AMD je s procesorama docela pozadu. Taky zalezi na grafice. A co se tyce toho BF4, nejsem si moc jisty, jestli to bude mit cenu. Radsi bych volil BF3.

Ten AMD je na hry výkonější. A ty tomu vůbec nerozumíš.http://pclab.pl/art55318-3.htmlSe nic neučíte. No jo 13letý děti

Já tam vidím, že tvoje FX vyšší výkon než i3, ale s počtem FPS se ani přetaktované FX-8350 nedostalo přes nepřetaktované i5 4670k. Nemluvě o tom, že nejlepší přetaktovatelné AMD FX-8350 má ve hrách stejný výkon jako staré i5 2500K.

Uvedu to na pravou míru. Hraju BF4 multiplayer 64 Players.Na mém bývalém CPU AMD Phenom II x4 @ 3900MHz NB@2800MHz se to dalo hrát, ale nebylo to ono, propady na 32FPS, průměrně kolem 42FPS. Teď mám FX8150@4400MHz a BF4 šlape nádnerně. Na BF4 multiplayer bych doporučil AMD šestijádro, nebo Intel I5 (nedoporučuji AMD Phenom II x4 a Core 2 Quad)Grafárnu mám HD7850. BF4 multiplayer 64 players chce pořádnej CPU

Jasně, jenže to ti šlape nádherně teď. Osmijádro AMD je pouze levnější alternativa k i5 a i7. Za 5 let ho budeš muset opět vyměnit. i7 4770 ne, ani i5 4670.

Jedině Intel AMD se muže jit zahrabat (to zas bude mínusů od blbečku )

A jestli sis nevšiml dotaz je: Pentium G2130 nebo Athlon II X4 740Na nějakých 40FPS při slušných detajlech může zapomenout... bude rad za nízké detajly a 30FPS v průměru.

Ani jeden CPU není na MULTIPLAYER 64 hráčů, A s nastavením detailů grafiky si můžeš dělat co chceš, na slabém CPU ti FPS nepřidá.

A nevim který 13lety pako mi dalo mínus, věř mi že jsem zkoušel všechna nastavení.Ano ,když hraješ SinglePlayer a snížim detaily FPS vyleze nahoru.Ale ne u Multiplayeru 64 players, to sežere výkon CPU

BF4 vytěžuje standardně 3 jádra. Když jedno jádro/vlákno chybí, tak to je prostě problém. Takže z toho výběru jasně Athlon, ale už bych připlatil za 750K, přidat dalších 400-800MHz (moc záleží na kusu) jde znát.

Tak aby bylo jasno btf4 je stará hra a jestli Intel nebo amd určité Intel sestavují si vždy svůj komp a měl jsem jak amd fx tak i athlony x4 a phenom ii x6 ale tet momentálně mám Intel g2130 a na 2 jádra to šlape perfektně jeho opravdu Intel jak má být ...a to jsem byl zastane amd ..ale tet vím co volit ....na 2 jádra hrají gta 5 btf hardline cod ghost a dalších třeba jako wolfstein 2015 bez škubnutím mám slabou grafiku hd 5750 1gb ddr5 a jedu takže ten kdo rekne že amd phenom ji a athlon je vikonjesi než Intel g2130 tak je ještě hodně pozadu s Moskovou kapacitou. Intel Intel Intel