Intel UHD Graphics 620 stačí opravdu pro kancelář?

Zdravím všechny.Chtěl bych pořídit tenhle notebook pro prací a to opravdu jen na kancelářské aplikace - Office, Pohoda atd...Chci se zeptat, jestli tahle grafika bude opravdu dostačující? Intel UHD Graphics 620.Díkyhttps://www.alza.cz/asus-zenbook-14-ux433fn

Odpovědi na otázku

A proč by neměla? Na kancelářskou práci stačí úplně každá grafika.

Ano, 2D kancelářskou práci zvládne jakákoliv.

na tohle ti stačí jakákoliv integrovaná grafika.

Dobrý den,jestli to má být pracovní ntb, tak uvažujte o něčem co má záruku Next Business Day https://www.alza.cz/next-business-day-zaruka-... Ten notebook jste si vybral podle nějakých parametrů?

Podle výběru bych si vsadil na tyto parametry:1. Vzhled2. Vzhled3. Vzhled

Když zadám +-stejné parametry, vypadne mi třeba Dell Vostro 5471, který má o rok delší záruku, NDB, kovové tělo a ještě stojí méně:https://www.alza.cz/dell-vostro-5471

Vypadá dobře, ale hmotnost je bohužel vysoká.

Ty vole, vždyť to váží jako petka Coly

1) hmotnost2) hmotnost3) hmotnost

Díky za info. Služba Next Business Day vypadá zajímavě.Hlavní parametry pro výběr:1) je co nejnižší hmotnost, NTB bude hodně cestovat.2) výdrž baterie alespoň cca 7hod.3) I5 8. gen a alespon 256 SSD4) samozřejmě, když bude vzhled dobrý, tak je to fajn, ale ne podmínka5) delší záruka by se také hodila

Asus do kanceláře nepatří ale integrovaná grafika je pro takové použítá bez problémů.

A co by jsi navrhoval do kanceláře? Díky

Všem děkuji moc za odpovědi.Hlavní parametry pro výběr:1) je co nejnižší hmotnost, NTB bude hodně cestovat. 2) výdrž baterie alespoň cca 7hod.3) I5 8. gen a alespon 256 SSD4) samozřejmě, když bude vzhled dobrý, tak je to fajn, ale ne podmínka5) delší záruka by se také hodila

Tak ještě doplň body6) jaký je cenový strop7) jakou úhlopříčku preferuješ

6) 13 stačí5) do 25tis

Dell Vostro .....

Jestli hmotnost, tak potom třeba Acer Swift 5 UltraThin.

jj, právě se na něj také dívám. Vydrží něco, když bude v provozu 12 hod. denně?

Jak moc píšete čísla a jak jste zvyklý na numerickou klávesnici nebo klávesnici bez numeriky? To dokáže taky slušně otrávit psaní. Pokud vyžadujete numeriku, pak by ale zase musela být větší úhlopříčka a tím i hmotnost. Nebo dokoupit numerickou klávesnici zvlášť ( https://www.alza.cz/search.htm ), ale jaký je pak komfort psaní nemám odzkoušeno.Jinak je to vše o kompromisech (a to je hodně individuální). Čím užší ntb, tím je větší problém s jeho chlazením a odolností (čest vyjímkám) přítomnost RJ-45 a taky s jeho rozšířitelností nebo případnou pozáruční opravou (pájené RAM nebo SSD na desku, počet slotů, nerozebíratelnost,...)

Numerickou klávesnici využívám hodně (mám přípojenou sólo numerickou). RJ-45 nepotřebuji, v případě potřeby dám redukci z usb a s případnou rozšířitelností hardwaru nepočítám.Jen mám trochu strach z chlazení, aby to nebyl jeden velký hučák.