Intel Quad Q9550 2.83Ghz

Dobrý den utáhne tento procesor všechny nové hry?

Odpovědi na otázku

vicemeně ano, jakou máš grafickou kartu ?když přetaktuješ tento cpu, jseš pořád ještě za vodou, mohl by sis třeba zakoupit nějaký cpu (použitý) Sandy Bridge, ale musíš vyměnit ram a desku

Co to je utáhne? Minimálně 60 fps? Přijde na rozlišení, čím vyšší, tím vyšší nároky na grafickou kartu a nižší na procesor. Přijde i na hru, třeba Crysis 3 má zase vysoké nároky na grafiku a nižší na procesor.

Jak tu padlo, u her to netahá jen CPU, dost často záleží spíše na grafice a pak až na cpu... (pár her chce vyloženě výkon na cpu, ale vždy hraje prim grafika). Takže se na to nedá odpovědět. Ta Q9550 nebyla vůbec špatná, dnes už to ale zdaleka nepatří ke špičce a ať už jde o celkový výkon, nebo výkon na jádro, je tak v +/- polovině oproti třeba i5 4460...Btw: přece jen to je procesor, co dneska na bazaru jde sehnat za 1500,- Od toho se nedají čekat zázraky...

jinými slovy kupovat k němu dražší grafiku nemá význam ...

Teď jsem zrovna jeden Q9550 dával dohromady. Byl s r9 270 a witcher 3 s rozumným nastavením 44FPS+-. Pokud máš dobrou desku, tak ho můžeš ještě taktnout. Minimálně 3.3Ghz ti stabilně dá.

Dobrý den,půjde trochu nataktovat na této desce:MB Intel DX48BT2 Extreme SeriesDěkuji.S pozdravemRapant Vojtěch

Mám tento procesor v kombinaci s GTX 650Ti 2 GB a zahraju si všechny nový hry. Jasný je, že ne na ultra detaily, ale většinou na FullHD rozlišení. Pokud není člověk náročný, tak mu to bude stačit ještě nějakou chvíli. Pokud je procesor zamýšlen jako upgrade místo Core2Duo, tak doporučuji, protože některé nové hry chtějí 4 jádrový procesor. Pokud je v počítači, tak bych jej ještě nechal a pak vyměnil s upgradem celého počítače (procesor, deska, paměť, grafika).

Oprava....560Ti

Dobrý den, půjde trochu nataktovat na této desce:MB Intel DX48BT2 Extreme SeriesDěkuji.S pozdravemRapant Vojtěch

Mam Phenom II X4 955 co je vykonovo asi trosku lepsie ako Q9550 a hry sice idu ale nie je to bohvieco... Problem je u hier, ktore nie su optimalizovane na 4 jadra a vyzaduju vysoky vykon na jadro...