Intel nebo AMD procesory?

Zdravím, poslední dobou se AMD ženou kupředu a prý předehnali Intel, co se týče poměr cena výkon, alespoň u těch nejvyšších cenových kategorií. Reaguji tak na článek, který je dva dny starý (odkaz pod dotazem).Zajímá mě jestli se v těch nižších cenových kategorií, viz herní PC do 20-25 tisíc Kč, vyplatí jít do AMD, nebo u této kategorie se vyplatí spíše Intel. (moje požadovaná cena za procesor 5-6 tisíc Kč) Díky všem ↓ ↓ ↓ odkaz na článek https://connect.zive.cz/clanky/intel-vs-amd-soubo...

Odpovědi na otázku

keby si sa mal riadiť tým kedy kto koho predbehne,tak by si menil platformu častejšie ako ponožky,jeden druhého predbiehajú a dobiehajú už celé desaťročia,kúp si to,na čo máš peniaze.....