» Poradna » Notebooky

Intel Monitor Boost Technology

Dobrý den, mám notebook Acer Aspire E 15 (model E5-571G-50AQ). Mám v něm procesor Intel Core i5-4210U. Notebook má 1.7GHz. Můj má však ještě jakýsi "boost", který má zvýšit výkon procesoru. Výkon má zvýšit z 1.7GHz na 2.7GHz. Když tento boost spustím, zvýší mi to jen na max 2.4 GHz. Nevíte čím to je? Nemám jít notebook reklamovat? Děkuji předem za odpovědi.

Odpovědi na otázku

Chce to robiť s PC, ale nmá to potuchy o Turbu. Zaťaž CPU napr. cez SuperPi, t.j. 1 jadro a mal by CPU ísť na 2,7 GHz. Ak je dobre chladený. Bežne sa len 1 jadro veľmi nezaťažuje