» Poradna » Notebooky

Intel HD graphics 4000 - navýšení RAM z 64mb na 256mb

zdravím. mám notebook dell latitude E5530 s integrovanou grafikou intel HD graphics 4000 64MB a procesorem intel core i3. vše co mi brání v hraní lepších her je nízká RAM. Chci se tedy zeptat zda se dá nějakým způsobem navýšit RAM z 64MB na 256MB. (notebook nemá sloty na RAM).

Odpovědi na otázku

Nedá Táto grafika si berie pre svoju potrebu potrebnú videopamäť z RAMky. Max. 64MB. S týmto NB si zahráš akurát piškvorky, Míny, Solitaire.