Intel HD 3000 nebo GT520M v Notebooku

Zdravím,
vybíráme notebook a máme na stole dva kandidáty - Acer 7739G a Lenovo G770, dilema které řeším je následující - Lenovo by byl jasný vítěz, kdyby neměl pouze integrovanou Intel Hd 3000 z i3 2330 procesoru. Acer má dedikovanou Nvidii GT520M, ale nemá bluetooth.

Otázka je - je při přehrávání HD videa (a jeho hw akceleraci) a při nějakých dalších pratických činnostech významnější rozdíl mezi Intel a gt520m grafikou? Technické specifikace znám, náročné hry se nebudou na notebooku hrát a nějaké 3d modelování se konat taky nebude.

jde mi o to, jestli má CUDA nějakou větší podporu nebo vyšší výkon a vyloženě se vyplatí oželet bluetooth.

Děkuji mockrát.

Odpovědi na otázku

Pokud nehodláš hrát, tak to naprosto stačí. Navíc 520M je reálně asi jenom o třetinu výkonnější než Intel HD.