Intel core i7 4770s. Jakou grafickou kartu zvolit?

Ahoj, chtěl bych se zeptat. Jakou max grafickou kartu k tomuto procesoru? Jsem lajk a nechci koupit něco co by procesor zbytečně brzdil. Mockrát děkuji za tipy a rady.

Odpovědi na otázku

A rozpočet by nebyl... buď gtx1070 pokud peníze nejsou téma, jinak počkat n to co ukáže AMD... u nVidie teď střední třídu brát... nevim no... špatná doba na nákup grafiky...

No někde jsem se dočetl, že nemá cenu kupovat např. MSI GTX 980Ti GAMING 6G když procesor neudělá víc jak 4GHz. Proto se radši ptát zde. Strop by byl kolem těch 15k.

Aj keď len 65W CPU. stále dosť výkonný

K tomu si kup co chceš. Nijak zásadně tě nebude limitovat ani u těch nejvýkonnějších. Pokud na to máš 15k, tak GTX 1070.

https://www.youtube.com/watchVe většině her jsou výsledky dost podobné i s podstatně horšími CPU než je 4770S.Mimochodem, některé desky umožňují upravit podmínky boostu a donutit tak 4770S jet i při zatížení všech jader na 3,9GHz bez poklesu. Pak už je rozdíl oproti i7-4790K na 4,5GHz minimální.

moje deska mi tam hlásila nějaký tlačítko jestli chci zapnout :D mám tuto https://www.czc.cz/msi-z97-gaming-3-intel-z9...

Ta ti to umožní určitě. Mrkni do manuálu.

Určitě se podívám, díky :) Jinak ví se, kdy budou ty GTX 1070 dostupný?

Jedna mi má dojít a prej 10 dní...

(eshopy udávají v pondělí... ale počítám, že se po nich jen zapráší...)

Moc děkuji za rady :)

Tak jsem šel do té GTX 1070. Jsme na to zvědaví :D Moc všem děkuji za rady" :)

Koľko Ti ukazuje furemark? Som hrozne zvedavý na FPS

Myslíš mě? S tím i7? Netuším :D

Veď keď ju budeš mať, spusti test. Vďaka dopredu