Intel Core 2 Duo

Chtěl bych koupit nejlevnější PC sestavu s prosesorem Intel Core 2 Duo. Nevíte na kolik taková sestava vyjde? Lepší paměť, lepší grafiku, a lepší pořádný HDD bych si dokoupil později. Potřebuji prostě jen nejlevnější počítač s nejlevnějšími komponenty, ale s procesorem Intel Core 2 Duo. Děkuji

Odpovědi na otázku

INTEL E6300 1,86GHz 2MB L2 cache 5 581,-ABIT AB9 4 189,-GEIL DDR2 512MB 667MHz(GX25125300X) 2 082,-Leadtek Winfast PX7300GT 128MB, PCI-E 2 526,- HDD 80GB 1 300,-celkem 15 678,- jen za komponenty. pokud máš slušněj zdroj a case, tak můžeš vyměnit jen komponenty, pokud chceš koupit fungl novej počítač, tak ještě zdroj 400W a case tě vyjde na další 3000.

Sobča: A jak poznám jaký mám zdroj a case? Papíry k tomu asi už nemám

Na zdroji máš přímo napsaný označení. Většinou je to na jedné ze stran se samolepkama. ATX12V-350W atd. takže podle toho zjistíš, od jaký firmy a jak výkonný zdrojn máš. Case se asi jen tak nenajde, zkus se podívat zespoda.

Sobča: Jo jo, děkuji moc rady!