» Poradna » Programy

Integrování aktualizací do instalace windows xp

Dobrý den,chtěl bych si udělat instalační cd/dvd windows xp, se všemi důležitými aktualizacemi na tento systém, existuje na to nějaký program, nebo jak na to?

Odpovědi na otázku

nLite

Ano, na to jsem uplně zapomněl, nevíte, kde by se dal sehnat souhrn nejdůležitějších aktualizací na windows xp?,

http://pc.poradna.net/question/view/30920-zapla... konci jsou odkazy na akualizovany seznam

díky moc a ještě k té diskusi, na konci, jak se dají stáhnout ty aktualizace, tak jsou včetně těch starších?

Jsou tam vsecny aktualizace od SP2. Takze pokud budete mit nainstalovan SP2, tak ten balik obsahuje vsehcny dulezite aktualizace, ktere M$ os zverejneni SP2 uvedl

Našel jsem docela hustej 17" LCD Monitor má docela slušnej jas i kontrast a slušný úhly, a má i vstup DVDI, a ta cena přibližně asi jenom pouhých 5100 Kč vč. DPH, no prostě fakt dost slušnej LCD Monitor, akorát je trochu těžší, no více tady: http://www.digiboss.cz/LCD-LG-17-L1750B-BF-Heigh... , tak si to užijte, no!