» Poradna » Ostatní

Integrovana zvukovka je lepsi nez SB AUDIGY!

Proc, kdyz pouzivam SB Audigy a pri hrani FEAR zapnu u sound - "Hardware mixing" tak slysim vystrely min hlesiteji, nez nejaky dopadnuti prazdne nabojnice na zem??? A vubec mi pripadaji vsechny normalne hlasity zvuky dost utlumeny a vsechny blbosti moc hlasity. Abych ten vystrekl vubec slysel tak musim dost zesilit bedny, ale zazrakem kazdy naslapnuti na zem je opak mnohem hlasitejsi... Ale snad to HW mixing mam davat ne???? Kdyz uz teda mam ten SB Audigy... A je jeste mozny, ze pri zakazani SB Audigy v spravci zarizeni mam tak o deset fps vic??? Diky za odpovedi

Odpovědi na otázku

To je pravděpodobné že při vypnutí SB se ti zvedne frame rate...jinak nenapsal co za Audigy máš...jinak pokud je to aspon ZS nebo 2 tak by měla podporovat hw akceleraci,včetně p1tchovinek typu EAX, Dolby apod...btw jsem nepochápal ten nadpis příspěvku...int. zvukovka je lepší jak Audigy btw není to pravda...jedině snad že bys měl mobo s Realtekem 885 HD a porovnával bys to ještě se starou SB Livekou!!!!

Akože neviem, ale podľa popisu to vyzerá, že máš zapnutú normalizáciu zvuku, tak to tam niekde skús nájsť a vypnúť.

Nemáš náhodou SB Audigy v modu 5.1, zatím co používáš 2 reprobedny ?

Mam SB Audigy OEM a pouzivam 5.1 Genius HT

A jinak prece tvukovka v PCI slotu nezatezuje tolik procesor, jako integrovana, takze by se fps pri hrani melo spise zvysit ne?? Jinak k tomu nazvu, tohle se mi z integrovanou kdysi nedelo a za druhy je docela atraktivni .) - prilaka lidi