Integrovaná grafika v háji

Přeji všem hezký den,mám tento problém.V mém druhohorním PC mě odešla integrovaná grafika. V normálním režimu Win 7 po chvíli zdechne a monitor svítí pouze jednou barvou (pokaždé jinou). V nouzovém režimu to zvládá.Chtěl bych se zeptat zdejších IT expertů, jestli by pro plnou funkčnost PC nestačilo pouze přidat externí GK, nebo zda je mainboard natolik v háji, že je třeba mašinku rovnou vyexpedovat do sběrného dvoru. __________________________________________________Intel® Q965 ExpressIntel Core 2 Duo E6550 2,33 GHz, 2 GB RAM DDR2Intel® Graphics Media Accelerator 3000Windows 7 Home Premium 32-Bit__________________________________________________Děkuji za případnou odpověď.

Odpovědi na otázku

To zjistíte jen tak, že to zkusíte.... Může to frčet, ale pokud je zasaženo na desce i něco jiného, tak nemusí... To my vědět nemůžeme.PC je značně zastaralý, investovat do něj nějaké větší peníze je jen jejich házení z okna. Pokud si můžete dovolit koupit nový PC, tak bych rozhodně koupil něco, co alespoň trochu vzdáleně reaguje na to, že už je skoro rok 2020.

To poznáš až když tam nějakou GK dáš a zkusíš to.

Zkuste to, ale tu grafiku si od někoho raději půjčte...

Jseš si jistý, že neodešel (prvohorní) monitor? ☺

Jestli ta grafika chvíli jde a zdechne až po nějaký době, tak se přehřeje. Zkontroluj chladič nebo spíš pastu kterou bývá podmazán, po nějaký době totiž vyschne a přestane vodit teplo. To je velmi častá závada u NB.