Integrovaná grafika se přestala zobrazovat ve správci úloh

Dobrý den, všiml jsem si, že se mi ve správci úloh přestala zobrazovat integrovaná grafická karta. Konkrétně Intel HD 4000. Funguje, ovladače má, jen se mi přestala zobrazovat. Jen se mi tam ukazuje dedikovaná karta Nvidia GT 635m, která přestala ukazovat teplotu, ale to neřeším. Nemá někdo radu?

Odpovědi na otázku

A co řešíš,když funguje?

Tak vadí mi to. Ale už jsem se s tím smířil.

zachvilu bude may2021 update a ked sa to neopravi, tak sa na to vykasli alebo sprav cistu instalaciu. Tiez mozes aktualizovat ovladace oboch grafickych kariet. Aj ked si myslim, ze za ten 9rocny notebook by si pomaly mal hladat nahradu

Ono to už travá asi 3 měsíce.. Vše jsem zkoušel. Ale děkuji

Ona se nezobrazuje už tak 3 měsíce... Hledat náhradu nemám důvod, díky 16GB ram a SSD je to rychlý jak současný počítače za 30k.

Rychlost počítače není jen o RAM a SSD

Ahoj, řešil jsem stejný problém na několika pc (MB msi) a musel jsem do BIOSu a povolit ji, pak už vše ok

Tam jsem nekoukal. Co konkrétně bych měl nastavit?