» Poradna » Notebooky

Integrovaná grafická karta u notebooku OMEN by HP 15-dc0003nc Shadow Black

Zdravím, nevíte prosím někdo, zda je noebook OMEN by HP 15-dc0003nc Shadow Black vybaven integrovanou grafickou kartou? Nikde jsem o ní zmínku nenašel a ani v BIOSu se mi nezobrazuje možnost jejího aktivování. Předem díky

Odpovědi na otázku

Dobře, takže by tam měla být grafická karta Intel® UHD Graphics 630. Moc děkuji

Našel jsem však recenzi, kde majitel uvádí, že tenhle notebook využívá pouze dedikovanou grafickou kartu, i když má integrovanou. Co je na tom pravdy?

Ano, proto že se i7-8750H bez integrované grafiky prostě nevyrábí.