» Poradna » Programy

Integrace Obrázku automaticky do programu Zoner Photo Studio 17

Dobrý den.Prosím o radu.V programu Zoner Photo Studio po nainstalování automaticky všechny obrázky integruje do tohoto programu.Nejde mi zaškrtnutí integrace odejmout.Takže se mi všechny obrázky otevírají v Zoneru a to se mi nehodí.Děkuji za radu

Odpovědi na otázku

Budeš muset změnit asociaci souborů (jpg, jpeg, tif, png atd.) ručně.

Program, ve kterém se ti obrázky otevíraly před tím, nemá v Nastavení volbu Asociace, Typy souborů nebo něco podobného?

Zkuste pravým tlačítkem myši kliknout na soubor obrázku, vybrat Otevřít v programu > Zvolit výchozí program a zvolte požadovaný program.

Odinstaluj žrouta

Co je to žrout ?????????

Když zmáčkneš při spuštěném programu-F1-stane se něco?Pokud ano tak hledej-nastavení programu a to,co požaduješ.