» Poradna » Počítačové sítě

Integr. sitovka vrs. do slotu

Zdar mam integrovanou sitovou kartu na desce ECS, nemam ji nahradit 3com sitovkou do slotu?Bude vice spolehliva, zrychli se pripojeni k internetu?diky Martin

Odpovědi na otázku

Teoreticky bude možná spolehlivější, v praxi je to jedno. Rychlost neovlivníš.

Náhradou nic nezískáš.

Tvá odpověď je něco jako:Náhražka není orginál.

Nezískáš tím vůbec nic.

Je to zbytecne, jenom byste vyhodil penize oknem. Pripojeni do internetu se tim nezrychli. Vase onboard sitovka je nejak nespolehliva (myslim v praxi, teoreticka uroven desek ECS = ex PC-Chips je nechvalne znama)? 3com je zarukou kvality a vykonu (lepe uz jen Intel), ale v uplne jinem prostredi nez je Vase domaci sit.. Tam ale plati jina pravidla, jine ceny, vse kompatibilni najednou byt kompatibilni nemusi atd.