» Poradna » Notebooky

Instalovaný program (správce) není vidět a nelze používat u dalších členů

Dobrý den,mám NTB DELL XPS. Na NTB mám 4 účty (já správce, manželka a dvě děti). Nainstaloval jsem SW ZOOM Cloud Meeting. Vidím a můžu ho používat jen já (správce). Jakmile se přepnu na jiného uživatele, program nevidím a nemůžu používat. Prosím o radu, kde nastavit.DěkujiTomáš

Odpovědi na otázku

Odkud je ta instalace? Pokud ze Store, musí se instalovat pro každého uživatele ...Při "klasické" instalaci se to někdy ptá, zda instalovat pro všechny uživatele.

Jestli je program nainstalován v progam files nebo program files x86, tak stačí zkontrolovat zda mají všichni uživatelé právo číst a spouštět a dát zástupce do společné plochy a/nebo nabídky start (odtam to ne-admin nesmaže).

Nezvolil jsi při instalaci, instalovat jen pro tebe? Některé programy to tak mají (např. Vivaldi prohlížeče) a pak je to tak, jak píšeš. Nikdo jiný ten program nevidí.

Instaloval si aplikaciu pre uzivatela, musis stiahnut a nainstalovat verziu “Download for IT Admin” https://zoom.us/download