» Poradna » Programy

InstallShield

Už nevím, jak dál: spustim setup.exe, tento se načte do paměti a "nic" neudělá, žádná hláška, chyba, nic, jen zůstane v paměti. Setup je v InstallShield verze 5.50.137.0. Čistil jsem počítač,registry, viry atd., nic nepomáhá. Na několika dalších PC se spustil bez problémů. Mám winxp prof. Kde a jak hledat chybu????? Dik

Odpovědi na otázku

installShield verzie 5+5.5+6 nieje kompaktibilný s w2k/wxp,je to overená,potvrdená chyba,jediné čo zaberá je ísť sem:C:\Program Files\Common Files\InstallShield\Professional\RunTime,a pokial sa tam vyskytuje niečo číselne menšie ako 7,treba zmazať celú zložku Professional/!!!!iba zložku Professional/ a zopakovať inštaláciu programu znovu.Po inštalácii programu sa treba vrátiť nazad a znuvu zmazať zložku Professional,pokial sa tam objavia runtime menšej verzie ako 7,resp.07,0700,0701

smazáno a je to pořád stejné ......

nainstalována aktualizace a je to furt stejné .......

A delal jsi to podle toho navodu? Stejne nepomohlo?