» Poradna » Programy

INSTALAČNÍ PROGRAM AMD - AMD Software přestal pracovat

Dobrý den přeinstaloval jsem Windows 7 (Ultimate) 64bit tak jsem stahoval drivery přimo pro amd 7600 with radeon r7 grafikou ale po dokončení extrahovaní mi nabělh Instalační program amd -> AMD Software přestal pracovat nevím co stím ještě jsem nestahoval driver pro zakladní desku ale nikdy jsem takovy problem neměl když jsem to tahle udělal Má s tímto někdo zkušenost ?

Odpovědi na otázku

Podpis problému: Název události problému: APPCRASH Název aplikace: RadeonInstaller.exe Verze aplikace: 9.0.0.8 Časové razítko aplikace: 59713209 Název chybného modulu: MSVCR120.dll Verze chybného modulu: 12.0.21005.1 Časové razítko chybného modulu: 524f83ff Kód výjimky: c000001d Posun výjimky: 0000000000095c01 Verze operačního systému: 6.1.7600.2.0.0.256.1 ID národního prostředí: 1029 Další informace 1: c83c Další informace 2: c83c3d4a0a9d83b0e28fce6460b7605b Další informace 3: 520a Další informace 4: 520a600ceb2925148f7e472cfc3bf4aePřečtěte si prohlášení o zásadách ochrany osobních údajů online: http://go.microsoft.com/fwlink/Pokud není k dispozici Prohlášení o zásadách ochrany osobních údajů online, přečtěte si toto prohlášení offline: C:\Windows\system32\cs-CZ\erofflps.txt

Po instalaci systému se vždy (!) jako první instalují ovladače pro základní desku, jako druhé pro grafiku a potom pro ostatní zařízení. Nicméně po instalaci ovladačů základní desky už většinou pořadí instalace ostatních ovladačů není důležité (většinou).

Na konec jsem to instaloval všechno co tam ma být a stale to stejné Nevím jsi už vubec rady

Začněte znovu a tak jak to má být. I když tam naplácáte všechny drivery bez ladu a skladu pokud jste jako první po instalaci OS nenainstaloval ovladače základní desky (chipsetu) byl by div, kdyby to fungovalo. Čili spusťte znovu instalaci OS a zformátujte oddíl HDD na kterém je ta zmršená instalace. To by nakonec měl instalátor nabídnout sám. A ještě jednou. Po instalaci OS nainstalujte ovladače pro základní desku (chipset). Jinak si celý problém ještě párkrát zopakujete.

A snad máte k základní desce medium s ovladači? Pokud ne, musíte si ovladač pro chipset stáhnout předem a ne něco stahovat a spustit před dokončením instalace.

Mám CD ale v MB nemam stare piny takže jsem to dal to NB a hodil na flasku a předtím normalně na win10 jsem neinstaloval vubec a v pohodě jsem hral csgo (120fps with stream) uplně v pohodě ale měl jsem normalní grafiku (GTX 460 768MB) ale pošla takže mám znovu bootnout win a hned i driver na MB jestli chápu dobře

Zitra no spíše dneska se na vyspím a udělam to takhle jak pišete vy a pak napišu ja jak jsem dopadl :D

Takže stale to sáme ......................

Problem není vyřešen

Ono by bylo dobré vědět na jakou konkrétní grafiku nebo HW vlastně stahuji drivery...Ovladače pro APU A8-7600 jsou zde: http://support.amd.com/en-us/download/apuPokuď padá instalátor,je problém ve Windows.Asi špatný crack :)

kupovanej windows ...

Začal bych tímto:http://support.amd.com/en-us/kb-articles/Pages/A... Pokuď by instalátor dál padal,jsou asi nabořené Windows.Reinstal...