» Poradna » Programy

Instalační cesta ovladačů Nvidia

Dobrý den,dá se nějak nastavit kam se bude instalovat ovladač Nvidia (instalační cesta)?

Odpovědi na otázku

ne nedá . To není uvladač něčeho na USB v user space ale dost "nízkoúrovňové" zařízení z pohledu chodu systému.

Dá se nastavit, kam se rozbalí. Takže pokud ti jde o složku "C:\Nvidia", tak tam to být nemusí. Ale pokud tě ta složka dráždí, klidně ji můžeš po instalaci zase celou smazat.

Ovladač jako takový asi nezměníš. Ten prostě jde do systému. Ale co by mohlo jít změnit tak cesta, kam se instalují ty různé přídavné aplikace jako třeba Geforce Experience atd.