» Poradna » Programy

Instalační CD tiskárny

Po vložená CD s instalací tiskárny ve Win10 mi stále hlásí Správce zabokoval Setup.exe.Jak to povolit? Díky moc.

Odpovědi na otázku

Na to exe se musí kliknout pravým myší a spustit jako správce.

To zkouším a nic.

A co správce zařízení je tam ta ta tiskárna vidět nebo je tam nějaký žlutý vykřičník. Pokud jo tak zkus aktualizovat tam.

Tak sa spravcu spytaj, na povolene cesty, odkial je mozne instalovat.

To zkouším a nic. Pořád stejné.

To je pěkná blbost...

Tak si na nete jednoducho pre svoju tlačiareň a OS nájdi ovádač, stiahni a nainštaluj.Na CD sú často ovládače, ktoré sú pre staršie OS a Win10 ich jednoducho zablokuje (potenciálna hrozba, alebo nemajú digitálny podpis od M$ - tzv WHQL).

Takže to nejde odblokova?

Pokud je to stará verze bez podpisu, tak ne a kromě toho určitě není aktuální. Stažení aktuálního ovladače je na pár kliknutí ... pokud existuje. I když, někde jsem volbu "přijmout i nepodepsané ovladače" viděl

A nemáš to (třeba) nějaký služební NB..?

ne, teď mi v sevisu davali nový HDD a Win10

HDD? Doufám, že jsi jen omylem napsal HDD místo SSD. HDD je dnes (kromě NAS a ukládání fotek, filmů atd.) k ničemu.

nene, na NB mám SSD, ale toto je starší stolní PC s HDD

ona je tá tlačka v nejakom prísne utajenom režime? či ti niekto zakázal napísať typ?

Samsung scx 4300

už si tu ty truhlík mohol mať x odkazov na stiahnutie ovládačov

tak nevkladaj DVD ale nechaj tlaciaren naintalovat z WinUpdatov. Velka vacsina ich pojde, a tie co nahodou nie, tak najdes ovladace na support strankach tajneho vyrobcu tlaciarne.

Každé zařízení časem morálně či fyzicky zastará.Samsung již několik let laserové multifunkční tiskárny nevyrábí a dávno pro neaktualizuje ovladače a SW pro ně. Smiř se s tím, že pro tiskárnu Samsung cca 10 let starou nenajdeš aktuální SW s ovladači do Windows 10. Je na čase navštívit s tiskárnou sběrný dvůr a při cestě domů si obdobnou, ale novou za cca 3000 Kč koupit.

Samsung Universal Print Driver for Windows V3.00.15.00:01, 25.1 MB Nov 29, 2019s tym by to malo ist. Ale mas pravdu, samsung uz ovladace neaktualizuje, kedze cely biznis predal HP. HP ich aktualizuje.

Ano, HP nabízí ovladače a SW pro tiskárny Samsung i pro Win 10. Jsou ale univerzální, zejména SW není ušit na míru pro konkrétní typy tiskáren. Takže některé specifické funkce okolo skenování a tisku skenů nefungují tak jak bylo původně zamýšleno. Základní funkce, především tiskové, budou OK.

Zhodou okolností je 50/50 šanca, že nájde. Prešiel som z W7 na W10. Tlačiaren HP1050a - stará šunka 7 ročná. Pripojil som a o chvíľu už pracovala - W10 našiel ovládače vrátane obslužného SW - pre printer, scanner.A pokiaľ by nenašlo komplet ovládače - dali by sa nájsť i jednotlivo.

Díky všem-vyřešeno. Win 10 si našly univerzální ovladač tiskárny a ze stránek HP jsem stáhl software pro skener. vše maká.

To bylo náročné!