» Poradna » Windows (a jiné OS)

Instalační CD s Windows 7

Dobrý den, chci se zeptat jestli musí být na instalačním CD(DVD) s Windows 7 při přeinstalaci přímo jen ISO soubor, nebo to musí být rozbalené (na DVD)? Děkuji

Odpovědi na otázku

Rozbalene.Jste si jisty, ze to chcete instalovat sam?

Ano, jsem si jistý, děkuji za odpověď :)

Pokud jste si jistý, tak proč se ptáte? Když zvládáte samotnou instalaci, tak jistě znáte, jak vypadá obsah instalačního DVD a otázka, kterou jste položil, vaši "jistotu" silně zpochybňuje.

Presneji - sam to nerozbalujes to ISO, ale vypalis to jako image.

doporučuju udělat instalační USB.. instalace pak běží výrazně rychlejš než z DVD...