» Poradna » Počítačové sítě

Instalacne cd

mam takz problem zapotrosil som instalasne ce od linksys wag54 gs e 1 a potrebujem ho nainstalovat po jeho resetovani aj som si stiahol z stranky linksysu instalacku ale nejde mi to cez nu neviete v com by mohol byt problem?nemoze byt napr odpaleny?ale ked mne tam blika vsetkon co ma len ho nemozem nainstalovat...

Odpovědi na otázku

Projev hodný obdivu. Doufám jen, že nebude operovat s opožděnou dyslexií, jak je poslední dobou neuvěřitelně v módě.

co zkusit nastavit ho přes webový rozhraní? Tuším, že by měl mít IP 192.168.1.2

pokud je to tedy AP