» Poradna » Programy

Instalacia windows vista

Dobry den,

Pri instalacii windows vista sa mi to sekne ked pise Windows is instaling v polovici a vypise toto je to ked to bootujem

Windows has encountered a prolem communicating with a device connected to your computer.
This erroro can be caused by unplugging a removable storage device such as an extertnal USB drive while that is failing. Make sure any removable storage is properly connected and then restart your computer.

If you continue to receive this error message, contact the hardwaremanufacturer.

Status: 0xc00000c9
Info: An unexpected I/0 error has occurred.

Myslel som si ze to je mojim flash diskom ale aj ked som ho odpojil tak sa to opat opakovalo...

Dakujem za odpovede

Odpovědi na otázku

nuž skúsil by som čistú inštaláciu z cd mechaniky a nie z usb!inštalátor nerozpozná radič(chip)usb a preto nevie ako má zapisovať(write)ak sa snažíš o inštaláciu z cd mechaniky,do dokončenia inštalácie nezapájaj žiadne zariadenia.až po inštalácii ovladačov pre dosku

prelozeno programem erotran
Pri instalacii okna výhled sa míle sekne k lepenice Windows je nainstaluje v polovici vypise toto je k bootujem

Windows setkal se s prolem hovořící zařízením připojeným k vašemu počítači.
Toto erroro může být způsobený vypínající odstranitelnou pamětí jako extertnal USB řídit zatímco to selže. Ujistěte se nějaký /každý /žádný odstranitelný sklad pořádně je připojeny a potom spustit znovu váš počítač.

Jestli vy pokračujete přijmout tuto zprávu o chybě, kontaktujte hardwaremanufacturer.

Status: 0xc00000c9
Informace: Neočekávaná I/0 chyba nastala.

Ja normalne instalujem z cd.. ja mam totiz klavesnicu USB tak mozno to tiez vadi ... mam doma aj PS/2 klavesnicu tak to skusim cez nu

tuším lepšie rozumiem originálu než prekladu.veď to je total chaos.A OBAJA HOVORIME TO ISTE!VYTAHAT Z USB PORTV VESKERY BORDEL A POTOM INSTALOVAT

No vsetko som vytiahol z USB a robi to stale .. ale nejako pritom blbne mechanika .. podla mna je to poskodene... len sa to vyhovara na nejaku blbost