» Poradna » Notebooky

Instalacia OS na rozne HDD

Chystam sa instalovat novy OS do mojho notebooku, ale neviem, ci mi bude vyhovat, tak ho nainstalujem na novy hdd, ktory do notebooku vlozim. Moja otazka znie, ci po spatnom navrateni povodneho HDD, kde bol instalovany windows sa nacita vsetko po starom, eda ci sa mi z povodneho HDD nacita windows aj so vsetkymy ovladacmi a datami?

Odpovědi na otázku

Ked Ti harddisk nespadne na zem a nikto ho nebude pouzitat, tak bude vsetko O.K. (aj OS, aj ovladace, aj data).P.S. je mozne, ze na iny OS bude treba nejake zmeny v BIOSe. Nafot si povodne nastavenia a pri vrateni povodneho harddisku nastav BIOS na povodne hodnoty.

souhlas s Milanem. Už jsem to kdysi zkoušel na svém NTB