» Poradna » Programy

Inštalácia Adobe Flash Player 11.8.800.174 - stále CHYBA?!

Už asi týždeň sa mi nedá nainštalovať na 3 rôznych PC s Windows 7 32 a aj 64bit., nový Adobe Flash Player 11.8.800.174, priamo z ich stránky a stále mi to dáva po stiahnutí a spustení inštalácie píše to isté = "V skripte na tejto stránke sa vyskytla chyba...".Nevie prosím niekdo čo s tým je?http://get.adobe.com/flashplayer/

Odpovědi na otázku

Já zásadně jen nakopíruji dll do adresáře a není třeba žádná mysterická instalace.

To je ono.

chyba je na strane adobe (treba cakat, nechaj zatial starsiu verziu) nie si jediny co ma z tymto problem

Na FF to funguje, stáhnu to normálně bez chyby.

Zkus kompletně odinstalovat verzi kterou tam máš a pak instaluj novou.Mě to pomohlo.

Práve že to jedno PC s Windows 7 64 bit. bola čistá nová inštalácia, kde ešte nikdy nebol nainštalovaný a neišla tam ani offline verzia... Ale už to funguje... Díky za rady.

11.8.800.174 ? To je nějaká beta ne? Když jdu na get adobe tak tam mám stále 11.8.800.168 .

Toto nie je žiadna beta BETA - tu je link:http://get.adobe.com/flashplayer/

Pre IE je 11.8.800.174 a pre Firefox, Operu 11.8.800.168.