» Poradna » Programy

Instalace

Při instalaci programů ve W2000 mi instalátor zůstane viset na 99 procentech a dál už nejde. Nevíte někdo proč ?Bývá to na programech co jsou na CD i na programech už zkopírovaných na disku. Prosím poraďte! Aleš.

Odpovědi na otázku

..a to robí pri inštalácii akejkoľvek aplikácie, či len jednej konkrétnej ?

alespon 2-3minutky počkej, někdy mi to taky jede rychle a na 99 se zastaví...a za chvíli mi to dojede.Jinak bohužel řešení nevím.