» Poradna » Programy

Instalace zaklinace divoky hon

spustil sem 4dvd zaklinace divoky hon vse probehlo v poradku as na to ze my to hlasi program nelze spustit protoze v pc chybí VCRUNNTIME 140.dll.nevim si stim rady nikde sem to nenasel jak to opravit asi budu muset hru smazat a inst. udelat novou dekuji za kazdou odpověd

Odpovědi na otázku

Naučit se používat češtinu a google, chyba s VCRUNTIME140.dll je dohledatelná za 5 vteřin... a ano, je to nejspíš chybějící Visual C++ Redistributable