» Poradna » Programy

Instalace XPH přes Milenia

Lidičky poraďte, mohu přes WIN ME přehrát WIN XPH aniž bych přišel o data (Outlook Express s identitami) ?

Odpovědi na otázku

Kdysi jsem měl na starém Celeronu 566 Win98 spustil jsem instalační CD s WinXP a kupodivu všechno co na disku bylo tam také zůstalo.Pochopitelně nesmíš během instalace dát formátování disku.

 děkuji, zkusím, trochu se mi třesou ruce

muzes inovovat, to mi fungovalo z 98 na xp.ale cista instalace je jistota.jinak muzes pouzit "preneseni souboru a nastaveni".spustis instalator ve win a das "dalsi ukoly" a tam to je.jako prvni doporucuju pustit kontrolu kompatibility a pakinstalovat nebo inovovat (kdyz inovujes muzes xp odinstalovata vratit se k puvodnimu stavu, stary win tam zustanou, takze to zaberetrochu mista).