» Poradna » Programy

Instalace XP vytuhává na synchronizaci systémového času

Při instalaci XP jako druhého OS se po chvíli objeví stopka kvůli chybě synchronizace systémového času. Zkoušel jsem měnit datum i čas v Biosu na různé hodnoty, ale nepomohlo to.První OS je W 98. Deska MSI a Duron 600. Dík za radu.

Odpovědi na otázku

Když instaluješ ze zkušebního CD,který má omezenou platnost,nesmíš se divit.Naštěstí je řešení prosté,přehoď datum v BIOSu o rok zpět,tj.2001 a opakuj setup.(Tohle řešení je platné pro hlášku:systémový čas je mimo synchronizaci,systém nemohl nainstalovat katalog produktů)