» Poradna » Programy

Instalace XP pres sit

poradte: Poterboval bych nainstalovat po siti Xp, pripadne visty.

moznost bootovat pres lan pres PXE v biosu je. Trochu jsem googloval , a zjistil jsem ze k tomu potrebuji TFTP server , obraz systemu, dhcp server. Nezjistil jsem ale jak to dat dokopy aby vse fungovalo.

Chtel bych nainstalovat XP na PC(nejde dvd romka), z notebooku s win XP. Pocitace jsou zapojene pres router.
Mate s tim nekdo zkusenost?

Odpovědi na otázku

Vite nekdo?

zkušeností mám, ale nedá se to napsat do poradny, nejjednodušší jě rozběhnout Vista PE 2.0, jsou již pro PXE připraveny a pak z nich spustit instalaci XP či Vista
pokud máš dobrý router s linuxem, můžeš se inspirovat mým vlastním článkem:
wl500g.info ...

a USB boot ti notes nepodporuje?