» Poradna » Programy

Instalace xp home

Potřebuji poradit s tímto problémem.V novém pc jsem měl disk 160GB rozdělen na 20GB(C - systém) a 140GB(D).Po čase jsem si dokoupil další disk 320GB(G).Oba disky WD.Po zformátování disku C a nové instalaci xp se mi ale přepsali písmena a jméno disku.C: D,,D : G,,G : C.V registrech jsem měl nastavenou cestu pro ukládání programů a teď to nejde,musím při instalaci přepsat cestu.Lze při nové instalaci ovlivnit jména disků a písmena pod kterými budou?Díky za pomoc.

Odpovědi na otázku

Já mám v Linuxu akcelerovanej desktop a vy ve Windowsech ne. Já v linuxu nemám viry, rootkity a ostatní bordel, kdežto vy ve Windowsech furt. Mě nehrozí, že mi spadne počítač, kdežto vám vjednomkuse. Já si můžu nastavit všechny barvičky v KDE, protože KDE rulezzz a ve windowsech je to natvrdo šedé. Já mám zadarmo v Linuxu defaultně předinstalované už i aplikace iptables, xmms a mozilla. Linux má OBROVSKY VELKÝ UPTIME, daleko větší než ty vaše posraný náhražky operačního systému. Vy musíte složitě klikat, jenže já, fiškus, si napíšu do commandlajny jen if [ -f ~/.bashrc ]; then . ~/.bashrc; fi. Kdybyste nebyli vymaštění imbecilové tak byste už dávno nádherný kvalitní operační systém Linux používali jako každý normální člověk !!! Jste jen tupci a hovada jdoucí s davem. LINUX RULEZZZZZZ!!!!!!! Beztak je máte ukradený vy socky s nagelovanejma vlasama. Je mi z vás na blití

Ty si ale riadne klonovany cocot!!!

Nemusíš přeinstalovat.V ovládacích panelech Nástroje pro správu-Správa počítače-Správa disků změnit písmeno jednotky a cestu.

stačí pravý klik na "Tento počítač" a vybrať "spravovať" - myslím, že tak je to aj vo WinXP

Zkusil jsem to,ale píše to,že písmeno jednotky systémového nebo spouštěcího svazku nelze měnit.

Ak som správne pochopil, tak sa ti písmena zmenili nasledovne?:C:>D:D:>G:G:>C:

Přesně tak.

Dobre, a systém máš nainštalovaný teraz na G:?

Opravujem, na D:?

Ano,na D

v registroch sa dá nastaviť, aby sa ti defaultne programy a dokumenty inštalovali na D:...., takže D: by normálne fungovalo ako systémový disk. Nepamätám sa presne, ako sa to robí, musel by som zagoogliť, a myslím, že je to tu aj niekde na poradni.

Zkusím tedy pátrat.Ještě jednou díky.