» Poradna » Programy

Instalace Windows XP

Při renovaci windows xp se při instalaci zařízení počítač stále restartuje a hlásí nějakou závažnou chybu-výpis paměti ram. Chtěl jsem teda disk zformátovat a nainstalovat systém celý znovu, ale nevím jak ho naformátovat když to nejde přes instalaci windows.. jak to mám udělat??

Odpovědi na otázku

Zrejme bude vadny modul RAM. Pokud neprojde zcatek instalace, nema smysl ani zadny jiny zpusob formatovani.
Pokud bys napsal co ti to konkretne pise, dalo by se poradit lip.

Tad jeste co myslis "renovaci" WindowsXP. Jde o opravu instalace?
Pokud ano, a chces instalaci na cisty disk, nastartuj z bootovaciho CD windows, jdi az k mistu, kde se instalace pta, kam instalovat. Tam muzes odstranit oddil, vytvorit novy a nainstalovat Windows na cisto