» Poradna » Windows (a jiné OS)

Instalace windows vista se nezdarila

Dobry den pri instalaci se mi obevila tato chyba : system windows nemuze aktualizovat konfiguraci spusteni počitače. Nelze pokračovat v instalaci ..

Odpovědi na otázku

A způsob instalace? Médium? HW a verze OS?

Cpu : amd e450Ram 4gbDisk hitachi 700 gbOs win xp pro(profesional)

Aha a proběhl na XP test kompatibility min. základní?

Ne a ted nemuzu protoze tam nemam os

Ze zálohy vrať XP (jistě jsi neopomenul) a proveď test. Pak hlaš výsledek.

Nemam zalohu

Tak nainstalovat XP (dočasně), dát otestovat, pak hlásit výsledky. Obnova by teda byla rychlejší, ale co naplat.

tak to asi budeš instalovat xp-čka...

Instaluji xp

zkuste si pohrát s UEFI v Biosu