» Poradna » Windows (a jiné OS)

Instalace Windows 8.1 na notebook s Windows 7

Dobrý den,můj notebook, HP Compaq 8710p má Windows 7. Windows 10 neutáhne, Linux nechci, takže jediná možnost je přejít na Windows 8.1. Našel jsem něco na oficiálních stránkách Microsoftu: https://www.microsoft.com/cs-cz/software-download/w... Chci se zeptat, jestli stačí stáhnout ten .iso soubor, dát ho na flešku a spustit ntb a vybrat Windows 8.1? A jak tam ten Win 8.1 nainstalovat, aby to šlo i bez flešky. Děkuju.

Odpovědi na otázku

Windows 10 jsou to samy jak Win 8.1 takze jak neutahne ? Co neutahne ?Upgradni tam desitky a hotovo.

ale pokud to má core2duo jak koukám tak bys tam měl nechat Win7 a nebo tam spíš dát nějakej Linux (Xubuntu třeba) s tím to bude ještě pár let v pohodě použitelný.Jinak ale na tenhle NTB jsem Win10 dával a myslím že to jelo, ale nedával bych to tam (a 8.1 už vůbec ne)

Ne asi windows 8 co to je a jestli ti tam jede windows 7 tak ti tam musí jet aj 10, co ti to ukázalo ze neni podporované

Proc to po dvou tydnech tahas nahoru?Myslis, ze to tazatel nema doted vyresene, kdyz se doted neozval? Navic nejakou tvoji orezanou verzi Win11, kterou tu nabizis, by si stahnul jenom debiI. Kdo si asi tak nainstaluje system z pochybneho zdroje?

Jediná možnost není W8.1 Ještě existuje druhá možnost, nechat ho dožít s W7 Nebo tam něco nefunguje?

odniesť do zberného dvora..toto musí používať len skutočný "fajnšmeker"

https://www.zive.cz/poradna/shanim-i-starsi-r... vyhod to do elektroodpadu a kup si nieco hodne roku 2021 (zachvilu 22)

jestli utahne 7 tak utahne i 10provozujem desitky i na starejch dell optiplex s core2duozadnej problem, jen to chce pridat ram aspon na 4GB a idealne vymenit disk za SSDwindows 8.1 je nanic, to uz tam nech 7..

pokud je to takovej hardware srot tak tam hod linux, nejakou minimalistickou distribuci, pobezi to daleko lip

Zmier sa s tým , že WIN 7 je pre teba "konečná" , alebo si kúp nový NB .