» Poradna » Programy

Instalace Windows 7 na Netbook Mini 110c

Ahoj.

Zkouším instalovat na cizí netbook Compaq Mini 110c z USB flash disku Windows 7.
Instalace probíhá normálně, ale asi nefunguje LAN, jelikož u zástrčky RJ 45 stále svítí obě LEDky - jak zelená tak i oranžová - a neblikají a tak to vypadá že nefunguje spojení s mým routrem.
Kabel je OK, to jsem prověřil.
Mají ty LEDky pořád svítit?
Asi tam bude nějaký kolaps nebo ta zásuvka RJ-45 bude nefunkční.
Prý do toho netbooku jednou natekla nějaká voda ze sklenice nebo co.

Odpovědi na otázku

To jsou dobrý informace. Skoro horší, než že jsi nenainstaloval potřebné drivery.

Nojono
Jenže Win.7 si při instalaci automaticky stahují potřebné ovladače z Netu a tady to asi nejde.
Pravděpodobně se jedná o harw. problém.

ani na stránkach výrovce nejsou