» Poradna » Windows (a jiné OS)

Instalace Windows 10

Zdravím, chci instalovat Windows 10, momentálně používám Win 7 a mám jako poštovního klienta eM Client kde mám spoustu pracovních emailů.Když nainstaluji Win 10 s tím že zaškrtnu že chci nechat všechny složky a aplikace tak mi eM client zůstane v tom nastavení co teď a nebudu ho muset instalovat a znovu zadávat hesla apod? Děkuji za odpověď

Odpovědi na otázku

Vím, že to působí na první pohled lákavě (provede se upgrade OS a jinak vše zůstane při starém) ale tak snadné to opravdu není - čisté instalaci "od píky" se stejně nevyhneš.Druhou věcí je samotná problematičnost W10 jako takových, poslední "bonbónek" zdehttps://www.cnews.cz/windows-10-vynucene-upgra...

Nic by se ti nemělo smazat. I tak je dobré, provést zálohu Windows. V případě problémů, se pak můžeš snadno vrátit na verzi Windows, kterou jsi měl před upgradem na W10. A pokud budeš stále chtít W10, tak provést zálohu emailů eM clienta, provést čistou instalaci W10, nainstalovat eM clienta a importovat zálohované emaily. Pokud používáš imap, tak tohle řešit nemusíš, všechny emaily se ti stáhnou z emailové účtu, který používáš.