» Poradna » Windows (a jiné OS)

Instalace Win7

Zdravím, mám tuto desku Asus H110M-A socket 1151 skylake disk Seagate 1.5 tb chci tam nainstalovat víc operačních systemů (win7 + win10)Chtěl bych se zeptat jestli tam bude fungovat klasická verze Win 7 nebo jestli už musí být s podporou USB 3 Uefi Intel skylake.

Odpovědi na otázku

Musí být s touto podporou + upravená pro UEFI. Pokud si nechceš upravovat instalačku sám, můžeš si stáhnou hotovou, dokonce vč. všech updatů do 01/2017. Napiš mail a dostaneš odkaz.

Právě už mám vyhlédnutou na ulož to "Podpora USB3 UEFI Intel Skylake, Kaby Lake od Nations112.7z "

Kdo lepsie poradi, ako vyrobca dosky?https://www.asus.com/sk/Motherboards/H110M-A/H...

A nástoj se jmenuje EZ Installer Windows® 7 and USB 3.0 driver installation for 100 Series and Braswell platform.