» Poradna » Windows (a jiné OS)

Instalace WIN7 - Rozbalování souborů systému Windows (0%)

Ahoj,Tak dneska jsem chtěl přeinstalovat Widle, ale nastala chyba... Vybral jsem si jaký systém si chci nainstalovat, formátoval jsem disky a spustil instalaci. Instalace začala - Kopírování souborů Windows bylo hned - OK, ale Rozbalování souborů systému Windows se zastavilo na (0%), čekal jsem cca 2 hodiny + a furt to stojí. Nevím co s tím :/ Prosím o rady... Děkuju

Odpovědi na otázku

Originál placka? Konfigurace?

Ano - ja z tohoto CD instaloval už aspoň 3x... CPU : AMD Phenom II X4 945, Grafika : Nvidia GeForce GTS 250 1GB, HDD : 500GB, RAM : 6GB

Disk a pamet otestovany? Vysledek?A ano, to DVD muze byt vadne. Staci skrabanec a je to v haji. Smouhy po prstech jdou aspon odstranit.

Nebo může být na vině i mechanika.