» Poradna » Programy

Instalace win xp z ciloveho disku

ahoj nevi prosim nekdo jak udelam instalaci xp kdyz mam k dispozici pouze pevny disk kam mohu instalacni spoubory nakoirovat? prez co spustit? diky, kozlik

Odpovědi na otázku

A odkud je tam nakopirujes? Snad s instalacniho CD ne? Tak ho misto zkopirovani spust

Blbost. Samozřejmě, že nemá nic jiného k dispozici. Takže ten HDD musí připravit na jiném PC.

Jak pripraviť?
Nedá sa disk naformátovať a rozdeliť priamo v inštalátore XP?

Aha, už som pochopil, nemá ani CD/DVD mechaniku

Ano opravdu nemám nic jiného k dispozici tzn ani cd/dvd - jediné co zbývá je boot z cd z externí mechaniky usb kterou nemám/boot z usb flash který mi nejde :D takže nějakým způsobem vytáhnout z toho 10" notebooku harddisk 2.5 sata a na něj to přes pevné pc nahrát. 2 partition by to teoreticky řešili. Jen nevím jak to spustit přetáhnout to předpokládám nestačí.

forum.zive.cz ...

NAbootuj do DOSu (floppy, flashka, sit), spust smartdrv a z instalacky winnt. Tot vse (jak je dostanes na HDD je tvuj problem, treba po siti...)

PArtition staci jedna (FAT32), po nainstalovani convert c: /fs:ntfs

MP